BOZYAZI EKK MALİ GENEL KURULUNU YAPTI

BOZYAZI EKK MALİ GENEL KURULUNU YAPTI

Bozyazı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Mali Genel Kurulu yapıldı.
Bu haber 2017-03-06 15:00:18 eklenmiş ve 1759 kez görüntülenmiştir.

S.S.1.Bölge Birliğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Yalçın'ın Divan Başkanlığını yaptığı S.S.Bozyazı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Mali Genel Kurulunun açış konuşmasını yapan Muzaffer Ünal, seçildikleri günden bugüne kadar yönetim kurulu üyeleri olarak görevlerinin bilincinde olduklarını, kooperatif ortaklarına en iyi hizmeti verme çabası içerisinde olmanın mutluluğu ve huzurunu yaşadıklarını söyledi.
Mali Genel Kurul’a, S.S.1.Bölge Birliği Başkan vekili Hüseyin Akçay ve Bahtiyar Namlı, Mahmut Şahin, İbrahim İkidağ, Mustafa Adanın, Uçan Mavili,  Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir ile kooperatif üyeleri katıldı.
Anamur EKK Başkanı Ahmet Özdemir, Kooperatifler arasında güçlü bir diyalog olduğunu belirterek,  Bölgedeki tüm kooperatiflerin genel kurullarına katılamaya özen gösterdiğini söyledi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop