ANTSO’DAN KREDİ GARANTİ FONU SEMİNERİ

ANTSO’DAN KREDİ GARANTİ FONU SEMİNERİ

Kredi Garanti Fonu A.Ş.(KGF)’Adana Şube Müdürü Celal Altuntaş, Ticaret ve Sanayi Odasının davetlisi olarak 25 Ocak Çarşamba günü Anamur’a gelecek.
Bu haber 2017-01-23 13:40:03 eklenmiş ve 3023 kez görüntülenmiştir.

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu yazılı açıklama yaparak bilgilendirme toplantına oda üyelerini davet etti.
Torunoğlu açıklamasında;‘Odamızın girişimleriyle, Kredi  Garanti Fonu A.Ş.(KGF) hakkında  konunun uzmanı tarafından, Odamız iş  yeri çevresi  içerisinde  bulunan Anamur ve Bozyazı  ilçelerimizde  faaliyet gösteren Üyelerimiz ve konu ile ilgili Kurum ve Kuruluşların bilgilendirmek  üzere,  Kredi Garanti Fonu Adana  Şube Müdürü Celal Altuntaş  Anamur’a  davet  edilmiştir
Kredi Garanti Fonu Adana Şube Müdürü  Celal  Altuntaş’ın katılımlarıyla  25.01. 2017  Çarşamba günü saat 13.30’da  Odamız Konferans salonunda   bilgilendirme  toplantısı yapılacaktır.
(KGF) Kredi Garanti Fonu ve uygulama hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Üyelerimiz ve konu ile ilgili Kurum ve Kuruluşlar için önemli bir fırsat olan bu bilgilendirme toplantısına katılmalarını bekliyoruz.Anamur ve Bozyazı İlçelerimizde faaliyet gösteren Üyelerimiz ile İlgililere Önemle duyurulur.’ İfadelerine yer verdi.
KGF’nin çalışma esasları ile kefalet uygulamalarına ilişkin güncel bilgilerin paylaşılacağı toplantıya, Banka şubelerinin müdürleri ile çok sayıda iş adamının katılması bekleniyor.

 
 
 
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop