YARDIMSEVENLER DERNEĞİNDEN KÜLTÜR GEZİSİ

YARDIMSEVENLER DERNEĞİNDEN KÜLTÜR GEZİSİ

Anamur Yardımsevenler Derneği tarafından Kültür gezisi düzenledi.
Bu haber 2016-11-21 11:39:16 eklenmiş ve 462 kez görüntülenmiştir.

Aydıncık ilçesinde bulunan ve dünyanın 7 harikasından biri olarak adlandırılan Aynalıgöl mağarasına düzenlenen geziye dernek üyeleri katıldı.
Dernek Üyelerin talebi doğrultusunda yıl içinde çeşitli bölgelere gezi düzenlediklerini belirten Yardımsevenler Derneği Anamur Şube Başkanı Hafize Evin,kültür gezilerini kar amacı  gözetmediklerini  belirterek’ Kültür gezilerini üyelerimizden gelen  talepler  doğrultusunda yapıyoruz. Amaç üyeler arasındaki diyalogun güçlenmesini sağlamak ve birlikte hoşça vakit geçirmek. Derneğimiz tarafından verilen eğitim bursları ve özellikle diyaliz hastalarına yaptığımız yardımları bağışlar ve düzenlediğimiz çay ve yemeklerden elde ediyoruz. Derneğimize gençlerin katılımını sağlamaya gayret ediyoruz.  Yıllardan bu yana her Çarşamba Dernek binamızda Yönetim Kurulunda  görevli arkadaşlarla bir araya  gelerek,  fikir alışverişinde  bulunuyoruz. Amacımız yardım elimizi daha fazla ihtiyaç sahibine uzatabilmek.’dedi.
Aynalıgöl Mağarasını  hayranlıkla  gezen Yardımsevenler  ekibine,mağaranın  tarihi ile  ilgili  bilgi  verildi. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop