ANTİSK KULÜP BAŞKANI BALCI GÖREVİNDEN AYRILDI

ANTİSK KULÜP BAŞKANI BALCI GÖREVİNDEN AYRILDI

Kısa adı (ANTİSK) olan Anamur Tenis Dağcılık ve su sporları kulübünün kurulmasında ve yaygınlaşmasında emek veren kulüp başkanlığından istifa etti.
Bu haber 2016-11-03 09:32:27 eklenmiş ve 3400 kez görüntülenmiştir.

Anamur Tenis Dağcılık ve su sporları kulübünün uzun zamandır başkanlığını yapan Ali Balcı üç yılda bir yapılan Olağan genel kurula bir ay kala kulüp yönetim kurulu başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliklerinden kendi isteği ile ayrıldı.
Kulüp başkanı Ali Balcı tüm tenis ve spor camiasına yaptığı açıklamada;“Çok kıymetli tenis ve spor camiası, kulübümüzün geleceğini düşünerek böyle bir karar aldım. Kulübümüze desteğimiz her zaman sürecektir. Kulübümüzün önünü açmak, daha güzel çalışma ve faaliyetlerde bulunabilmesine katkı sağlamak üzere, kendi isteğimle görevlerimden ayrıldım. Bir ay sonraki Olağan genel kurulda görev almayacağım. Yeni seçilecek yönetim kuruluna şimdiden başarılar dilerim. Tenis sporu, kulübümüzün son 10 yıldaki büyük mücadelesi sonucunda bu gün Anamur’umuz da en gözde sporlarından biri haline gelmiştir. Kulübümüz Türkiye Tenis Federasyonu ve Gençlik ve Spor Genel müdürlüğü nün  Anamur daki ve bölgemizdeki, tenis branşında resmi tek spor kulübüdür ve aynı zamanda yasal temsilcisidir. Kulübümüz, Mersinde bulunan tescilli altı spor kulübünden birisidir. Gerek Büyükşehir belediyemiz gerekse Anamur Belediyemiz bu özel durumu görmezden gelmeyeceklerini umuyorum. Anamur’umuzun sportif sosyal kültürel ve spor turizmi açısından gelişimine katkı sağlamayı her zaman sürdüreceğim. Başkanlık sürecinde bana desteklerini esirgemeyen tüm spor camiasına teşekkür ederim.”
Balcı’nın, istifasının ardından toplanan yönetim Kurulu toplanarak görev dağılımı yaptı.
Ali  Balcı’nın istifası ile boşalan  Kulüp başkanlığına, Suat Bozdoğan,Başkan Yardımcılığına Mesut Yavuz,Muhasip Hasip Şimşek,Sekreter: Çağdaş Koz ve Üyeliğe Türkan Ateş Erdem getirildi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop