Anamur Vergi Dairesinden sorunsuz Esnafa Teşekkür

Anamur Vergi Dairesinden sorunsuz Esnafa Teşekkür

Anamur’da uzun yıllar hizmet veren ve Vergi Dairesi ile problem yaşamayan vergi mükelleflerine teşekkür belgesi takdim edildi.
Bu haber 2020-11-17 13:35:11 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 

 

Geçtiğimiz yıllarda en fazla vergi veren mükellefler teşekkür plaketi ile ödüllendiriliyordu,   son yıllarda Bakanlık tarafından vergisini zamanında veren “ sorunsuz mükellefler” ödüllendiriliyor.
Mersin  Vergi Dairesi  Başkanı  Adem  Güngör’ün talimatıyla, Anamur Vergi Dairesi Müdürü Kuddusi Akdağ ve Müdür Yardımcısı Abdullah Kırnık,  vergisini zamanında ödeyen” sorunsuz  esnaf” iş insanlarını ziyaret ederek, teşekkür belgelerini  takdim etti. Anamur ve çevresine veterinerlik hizmeti veren VERA Anamur Ltd.Şti.  25 yıl devlete olan sorumluluğunu aksatmadan yerine getiren  kuruluş olarak,  Vergi Dairesi  Başkanlığı  tarafından teşekkür  belgesi  ile  ödüllendirildi.
Aile Şirketi olan VERA Anamur’u eşi Veteriner Hekim Aynur Yalçın ile yöneten Veteriner  Hekim Ramazan  Yalçın,
“Her duyarlı vatandaşın yapması gerektiği gibi vergilerimizi düzenli olarak verdik. Zaten bunun aksi bizler için kabul edilemez. Biz vatandaş olarak üzerimize düşeni yaptık. Tahakkuk edilen vergimizi ödedik. Ülkemizin ekonomisine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz ve gururluyuz” şeklinde konuştu.
Anamur  Deni  Otomotiv Tarım ve  Ticaret  Turizm  Sanayi  Ltd.Şti.  Yönetim Kurulu  Başkanı   Durmuş  Deniz’i  de ziyaret eden, Anamur  Vergi Dairesi Müdürü Kuddusi Akdağ ve Müdür Yardımcısı Abdullah Kırnık,  Mersin  Vergi Dairesi  Başkanı  Adem  Güngör’ün  selamlarını  ileterek,  teşekkür belgesini  verdi
Anamur  Vergi  Dairesi  Müdürü  Akdağ,Bu ziyaretlerdeki kriterimiz mükellefiyetinden bu yana vergi dairesi ile problemi olmayan zamanında vergisini ödeyen mükelleflerimize bu anlamda küçük bir hediye olarak Gelirler İdaresi Başkanlığımızın  göndermiş olduğu teşekkür  belgelerini  takdim ediyoruz.” Diye konuştu.
Deniz de, Vergi  Dairesi Müdürü  Kuddusi Akdağ  ve  Müdür Yardımcısı  Abdullah Kırnık’a  nazik ziyaretleri  nedeniyle  teşekkür  etti.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA