SONSUZA DEK YAŞAYACAK….

SONSUZA DEK YAŞAYACAK….

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 82. Yıldönümünde Anamur’da da saygı ve minnetle anıldı.
Bu haber 2020-11-10 19:09:33 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 

 

Cumhuriyet Alanında düzenlenen Çelenk Sunma Törenine Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran, Garnizon Komutanı Albay Taner Tükel, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Ünal, Kurum Amirleri, Okullar, Siyasi Parti Temsilcileri ve STK Temsilcileri katıldı.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün her iki yanına meşaleler konulduğu törende, Kaymakam  Mehmet  Nuri Başaran,  Garnizon Komutanı Albay Tükel,Belediye  Başkanı  Kılınç  tarafından çelenk  sunumu  gerçekleşti.
saat 09:05  de  ise nefesler  tutuldu, siren çalmasıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda 2 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, ardından istiklal  marşı okunarak, bayrağımız  yarıya  indirildi.
Cumhuriyet Alanındaki törenin ardından, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce hazırlanan Atatürk’ü Anma programı kapsamındaki etkinlik Belediye Kültür merkezinde gerçekleşti.
Program pandemi nedeni ile seyircisiz yapılırken Anamur Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı.

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA