Anamur’da Bakan Elvan Sevinci

Anamur’da Bakan Elvan Sevinci

Mersin Milletvekili,TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve eski Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın Hazine ve Maliye Bakanlığına getirilmesi Anamur’da büyük bir sevinç yarattı.
Bu haber 2020-11-10 13:57:39 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 

Anamur’un kalkınması ve sorunlarının giderilmesi konusunda çeşitli projelerle büyük katkı sağlayan ve Anamur’a sık, sık gelerek genişletilmiş toplantılarla Anamur’un kentsel dönüşümü için desteğini esirgemeyen  Elvan’a  AK Parti Anamur ve Bozyazı ilçe başkanlarını yanı sıra Belediye Başkanı Hidayet Kılınç  ve çeşitli sivil toplum kuruluşları da birer mesaj yayınlayarak Elvan’ı kutladılar.


BELEDİYE BAŞKANI HİDAYET KILINÇ “TEBRİK EDİYOR,BAŞARILAR DİLİYORUM”
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç:Hazine ve Maliye Bakanı olarak görevlendirilen Plan Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Mersin Milletvekilimiz Sayın Lütfi Elvan'ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. İlçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Daha öncede Anamur adına büyük destekler aldığımız Sayın Bakan’ın yeni görevinde de Anamur’un projeleri konusunda gerekli destek ve katkıyı vereceğinden kesinlikle biliyorum” dedi.
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI TORUNOĞLU “ HEAR ZAMAN KAPIINI ANAMURLULAR İÇİN AÇIK TUTTU”

Anamur  Ticaret ve Sanayi  Odası  Başkanı Ferudun  Torunoğlu:” Bakanımız  Sayın Lütfi  Elvan’ın  gönlünde  Anamur’un özel  bir yeri  var. Her ne kadar  Anamur  İskelesi  Gümrük  binasının  eksikliği  nedeniyle  açılamamış  olsa da, yapımını   Sayın Bakanımız  Lütfi  Elvan sağlamıştır. Bugüne değin Anamurlulara kapısını ardına kadar açarak, hangi siyasi  görüşten olursa  olsun  Anamur adına  yapılacak  hizmetlerde   yanımızda olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Hazine ve Maliye Bakanı olarak atanmış olmasından memnun olduk. Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.”
ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI ÇETİN “ANAMUR’A DESTEGİNİ ESİRGEMEDİ”

 

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin:”  Bölge Milletvekili olarak Mersin ve  ilçelerine  her zaman destek olmuştur.  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu  Başkanı  olarak  Anamur’a  katkıları  oldu. Hazine  ve Maliye  Bakanlığı  görevine  atanması  inşallah Ülkemiz için  hayırlı olur. Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’a başarılar diliyorum”
ZİRAAT ODASI BAŞKANI  GÜMÜŞ “ÇİTÇİLERİMİZİ HİÇ BİR ZAMAN YALNIZ BIRAKMADI”

Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş:” Mersin Milletvekilimiz ve TBMM Plan ve Bütçe  Komisyonu Başkanı   Sayın  Lütfi  Elvan’ın,  Hazine ve  Maliye Bakanı  olarak  atanması  bizleri de  memnun etti.  Bölgemiz çiftçilerinin sorunlarını rapor ederek kendilerine  ilettiğimizde mümkün olduğunca  sorunların çözüm noktasında  desteklerini gördük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından   Hazine ve  Maliye Bakanı olarak  atanması hemşerileri olarak  bizleri  de memnun etti, başarıları  daim olsun”
ESNAF VE  SANATKARLAR  KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI  AHMET ÖZDEMİR

Esnaf ve Sanatkarlar olarak Anamur’da hep yanımızda durdu.En küçük sorunumuzda Esnaflara gerekli desteği sağladı.  Hazine  ve Maliye Bakanlığı’na  atanmasını   büyük  bir memnuniyetle  öğrenmiş bulunmaktayım.  Düzgün kişiliği, çalışkanlığı, özünü unutmamış olması başarısında büyük etken oldu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip  Erdoğan tarafından   Hazine  ve  Maliye Bakanlığına  atanan  Bakanımız  Sayın  Lütfi Elvan beye  yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA