CHP İlçe Başkanı Deniz’den 10 Kasım Mesajı

CHP İlçe Başkanı Deniz’den 10 Kasım Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82.nci yılı nedeniyle mesaj yayınladı.
Bu haber 2020-11-09 14:38:51 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 

CHP İlçe Başkanı Deniz mesajında  şu ifadelere  yer verdi:”82  yıl önce, fikirleri, yaşamı ve eserleriyle ebediyete yolcu ettiğimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bilgisi, sevgisi, hoşgörüsü ve demokrat kişiliği ile tüm insanlığın saygı duyduğu, olanaksızlıklara boyun eğmeyen kararlı tutumuyla Türk halkını, bağımsız Türkiye ülküsü doğrultusunda yönlendirerek zaferlere ulaştırmış büyük bir liderdir.
Millet olarak bize düşen görev, büyük bedeller ödenerek kurulan Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşamak ve yaşatmak; Ülkemizi Atatürk'ün hedef olarak gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için, birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder, devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ü, aramızdan ayrılışının 82.nci yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnetle anıyorum”dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA