Karan:Atamızı sevgi, saygı, minnet ve özlemle anıyorum

Karan:Atamızı sevgi, saygı, minnet ve özlemle anıyorum

Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Siyasi Koordinatör Erdal Karan, Atataürk’ün ebediyete intikalinin 82.nci yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.
Bu haber 2020-11-07 11:58:19 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 

Karan: “Milletine duyduğu güven ve inancı ile başlattığı Milli Mücadeleyi, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti ile taçlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete  intikalinin  82. yıldönümünde saygı, şükran ve özlemle anıyoruz.
Sadece Ulusumuzun değil tüm insanlığın saygı duyduğu büyük lider Mustafa Kemal Atatürk, halkımızla birlikte ülkemizin içinde bulunduğu olanaksızlıklara boyun eğmemiş, adanmış bir ruhla inancını ve direncini bir an bile kaybetmeden Türk halkını bağımsız Türkiye ülküsüyle zafere ulaştırmış ve çağdaş Türkiye'nin temellerini atmıştır.
Eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk sonsuza kadar kalbimizde yer alacak; düşünceleri, ilke ve inkılâpları ile yolumuzu her zaman aydınlatmaya devam edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 82. yılında sevgi, saygı, minnet ve özlemle bir kez daha anıyorum” dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA