Tahtakale Spot Alışveriş Merkezi'nin 58. Şubesi Anamur’da

Tahtakale Spot Alışveriş Merkezi'nin 58. Şubesi Anamur’da

Züccaciyeden Manava, Tekstilden Unlu Mamüllere aradığınız her şeyin adresi ve Anamur'un en büyük alışveriş merkezi Tahtakale Spot,Sultan Alaaddin Mahallesi Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı Caddesi No: 3972 adresinde hizmet vermeye başladı.
Bu haber 2020-10-14 12:32:29 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

Züccaciyeden Manava, Tekstilden Unlu Mamüllere aradığınız her şeyin adresi ve Anamur'un en büyük alışveriş merkezi Tahtakale Spot,Sultan  Alaaddin  Mahallesi  Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı  Caddesi No: 3972  adresinde  hizmet vermeye başladı.
Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Ünal,Belediye  Başkan  Yardımcısı  Türkan Kasapoğlu,Sivil  Toplum  Kuruluşlarının   Temsilcileri  ile çok sayıda  davetlinin  katılımıyla  açılışı  yapılan Tahtakale Spot Alış Veriş  Merkezinde, hırdavattan kırtasiyeye, zücaciyeden oyuncağa, beyaz eşyadan giyime, unlu mamulden temizlik malzemesine, balığın da dahil olduğu her türü et,sebze ve meyvenin  çeşidi tüketiciye  sunuluyor.
Törende konuşan Tahtakale Spot Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Cengiz, konuklarıyla birlikte gezdiği alışveriş merkezinde, Cengiz, 25’nin üzerinde bin aktif ürünle  hizmet verileceğini  söyledi.

 
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA