MHP il Başkanı Gölgeli,güven tazeledi…

MHP il Başkanı Gölgeli,güven tazeledi…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 13. olağan il kongresi de gerçekleştirildi. Marehan’da pandemi nedeniyle açık alanda gerçekleştirilen olağan kongrede tek listeyle yapılan seçimlerde il Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli güven tazeledi.
Bu haber 2020-10-12 13:46:44 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Divan Başkanlığını MHP Genel Başkanı Mevlüt Karakaya’nın yaptığı olağan kongrede MHP Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek’te katip üyelik yaptılar
Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mesajının okunmasının ardından gündem maddeleri okunup ibraz edildi.
MHP  il Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, kongrede yaptığı konuşmada, “Bugün burada yan yana birlik ve beraberliğimizi haykırmaktayız. Bugün burada yükselen ses milli ruhun ve milli iradenin hür sesidir. Bizim fikrimiz, yüce Türk milletinin istiklalinin üzerinedir” dedi.
 Gölgeli:”Bilge Liderimizin takdir ve tasarruflarıyla 2017 yılında atanmış olduğum MHP Mersin İl Başkanlığına, bugün gerçekleşen 13.Olağan İl Kongremizde, delegelerimizin tamamına yakınının oylarıyla güven tazeleyerek yeniden seçilmiş bulunmaktayım.
Bizlere bu kutlu görevi layık gören, başta Bilge Liderimize teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah, son nefesimize dek Bilge Liderimizin emrinde kutlu emanete layık olabilmeyi nasip eylesin.
Kongremize gelerek bizleri şereflendiren ve kongremizin Divan Başkanlığımızı yapan Genel Başkan Yardımcımız Sn.Mevlüt KARAKAYA başkanımıza teşekkür ediyorum.
Kongremize katılımları ve destekleri ile yanımızda olan;
MYK ve MDK Üyelerimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, MHP İlçe Başkanlarımıza, Ülkü Ocakları İl ve İlçe Teşkilatlarımıza, Kadın Kollarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, Basınımızın güzide temsilcilerine ve tüm Ülküdaşlarımıza teşekkür ediyorum.Katılımlarıyla bizlere şeref veren Kıymetli Ak Parti Mersin İl Başkanına ve Akdeniz Belediye Başkanına teşekkür ediyorum ”dedi.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA