Aslı& Nurdoğan Mutluluğa Yelken Açtı

Aslı& Nurdoğan Mutluluğa Yelken Açtı

Aslı& Nurdoğan yapılan düğün ile ömür boyu mutluluğa yelken açtı.
Bu haber 2020-10-12 12:08:20 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Anamur’un tanınmış ailelerinden Neşe& Hacı Ahmet Güven çiftinin  Kızları Mimar   Aslı ile  Anamur  Eski Emniyet Müdürü  İrfan&  Kamile  Canik çiftinin oğlu  Avukat  Nurdoğan düzenlenen düğün töreni  ile  evlendi.
Yalçınkayalar düğün salonunda düzenlenen  kır düğününe Belediye Başkanı  Hidayet  Kılınç, Siyasi Parti  ve  STK Temsilcileri, Esnaflar, Güven ve Canik Ailelerinin akrabaları,genç çiftin arkadaşları   ve  Anamur ve Anamur dışından çok sayıda  davetli katıldı.
Neşe& Hacı Ahmet Güven ve Kamile&İrfan Canik çifti çocuklarının mutluluğuna ortak olan konukları kapıda karşıladılar.
Sosyal mesafeye dikkat edilen düğünde, Aslı Güven sade ve şık gelinliğiyle elinde beyaz yelpazesi ile Nurdoğan Canik ise şıklığıyla alkışlar arasında konukları selamladılar.
Coşkulu alkışlar arasında birbirlerine karşılıklı ”evet”  diyen, genç çiftlerin nikahını kıyan Belediye Başkanı Hidayet Kılınç  kıydı.
Başkan Kılınç, “Evlilik cüzdanını  evin reisine  veriyorum.Genç çiftimizi  tebrik ediyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam diliyorum”diyerek, genç çiftlere  Kuran-ı  Kerim ve  Türk  Bayrağı armağan etti.
Hareketli müzik eşliğinde, davetliler bulundukları yerde, Aslı ile Nurdoğan    sahnede  oynadılar.
Güven ve Canik  aileleri çocuklarının mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenirken katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA