İYİ Parti Heyetinden teşekkür ziyareti

İYİ Parti Heyetinden teşekkür ziyareti

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Dutar, GİK Üyeleri Burhanettin Kocamaz, Mehmet Türe, Akdeniz İlçe Başkanı Ayhan Akşahın ve İl Yöneticileri, Anamur ve Bozyazı İlçe Teşkilatlarına teşekkür ziyaretinde bulundu.
Bu haber 2020-09-25 22:23:28 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 


20 Eylülde yapılan İYİ Parti 2. Olağan Kurultayında Genel İdare Kurulu Üyeliğine seçilen Burhanettin Kocamaz ve Mehmet Türe, İYİ Parti İl Teşkilatının yaptığı program kapsamında İlçe Teşkilatlarına kongre sürecindeki gayretleri ve destekleri nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundular.
Anamur ve Bozyazı İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek parti yöneticileri ve partililerle bir araya gelen İl Başkanı Mehmet Dutar, GİK Üyeleri Burhanettin Kocamaz ve Mehmet Türe, teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Dutar, tüm İlçe Teşkilatlarına teşekkür ziyareti yapacaklarını belirterek, ziyaretlerde istişare toplantısını gerçekleştirdiklerini söyledi.
Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu nazik ziyaretleri nedeniyle İYİ Parti heyetine teşekkür ederek, İYİ Parti, siyasete yeni bir soluk getirmiştir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, kurultayda ülkemizin gerçek gündemine dair önemli mesajları vermiş ve partimizin gelecek vizyonunu da ortaya koymuştur. Bizim görevimiz de iktidar yürüyüşüne katkıda bulunmak ”dedi.
Anamur  ziyaretlerinin  ardından Bozyazı ilçe Teşkilatına  geçen  İYİ Parti heyeti, burada İlçe Başkanı  Sezai  Hasdeniz, Kadın ve  Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimi  ve partililer tarafından  sevgi  gösterileriyle  karşılandılar.
İlçe Başkanı Sezai Hasdeniz de,Başkan  Kocamaz’a Genel İdare Kurulu Üyeliğine seçilmesi  nedeniyle hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Genel  Başkanımız  Sayın Meral Akşener hanımefendinin  liderliğindeki partimiz vatandaşlar  tarafından ilgi  görüyor. İYİ Parti ailesinin bir ferdi olarak,kavgayla işimiz yok, biz bu ülkeye iyilik getireceğiz”diyerek,İl Başkanı Mehmet Dutar, GİK Üyeleri Burhanettin Kocamaz, Mehmet Türe, Akdeniz İlçe Başkanı Ayhan Akşahın ve İl Yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA