ANAMUR BELEDİYESİ SANAT ETKİNLİKLERİNİ CADDEYE TAŞIDI

ANAMUR BELEDİYESİ SANAT ETKİNLİKLERİNİ CADDEYE TAŞIDI

Kültür ve sanat etkinliklerini caddeye taşımak için çalışma başlatan Anamur Belediyesi, ‘Sanat Sokakta’ müzik dinletisi şenliği düzenledi.
Bu haber 2016-10-01 12:43:12 eklenmiş ve 3793 kez görüntülenmiştir.

Sanatsal ve Kültürel etkinlikleri, kapalı alanlardan caddelere taşıdıklarını  belirten  Anamur Belediye  Başkanı Mehmet Türe, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında "Müzik Sokakta" etkinliğine, gençlerin  ve yetişkinlerin ilgi gösterdiğini  belirterek, müzik dinletisi ile başlayan etkinliğin, sanatsal faaliyetlerle devam edeceğinin  altını çizdi.
Belediye Kültür Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Gürel ise, Sanat sokağında yapılan etkinliklerle gençleri  sanatın herhangi bir dalına  yönlendirmeyi amaçladıklarını  söyledi.
Sanat Sokakta yapılan müzik dinletisinde, Anamur Belediyesi Konservatuarı öğrencileri hocalarının gözetiminde enstrümanlarıyla en güzel eserlerini çaldılar.
Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde görev yapan Müzik öğretmeni hakan Uysal, Belediye konservatuarına yoğun bir talep olduğunu belirterek, Türk Sanat ve Türk Halk Müziği Korosu ve Anamur Belediyesi Folklor ekibinin de, yapılan etkinlikler kapsamında sanat sokağında konserler vereceğini söyledi. 
 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop