Başkanlar Dünür oldu

Başkanlar Dünür oldu

Ayşe & Mehmet Meriç çifti muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.
Bu haber 2020-09-21 21:53:07 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

AK Parti  İlçe Başkanı  M.Feyzullah Yılmaz’ın  kızı Ayşe,İşçi  Partisi  e.ilçe Başkanı ve Ulusal  Kanal  temsilcisi Mali müşavir  Uğur  Afyoncu’nun oğlu Meriç’in düğününde  iş ve  siyaset dünyası buluştu.
Bilen & Mustafa Feyzullah Yılmaz çiftinin kızları Ayşe ile Saliha & Uğur Afyoncu çiftinin oğlu Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesislerinde iş ve siyaset dünyasından katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler. 
Düğün salonuna davul sesleri arasında giren genç çiftlerin,  farklı mekanlardaki dış  çekimleri  davetliler tarafından uzun uzun alkışlandı.
Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran,  Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, CHP mersin Milletvekili Cengiz Gökçel,Anamur  Belediye  Başkanı Hidayet  Kılınç,Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan, Anamur İlçe Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik,AK Parti Bozyazı İlçe Başkanı Seçkin Taş, CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, İyi Parti Anamur ilçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, Muhtarlar ve Yılmaz  ve  Afyoncu ailelerinin   dostları katıldı.
Genç çiftin nikahını, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç kıydı. 
Ayşe-Meriç çiftine  Türk Bayrağı ve  Kuran-ı Kerim armağan eden  Kılınç,”Maddi değeri yok  ama, manevi değeri  maddiyatla ölçülemeyecek kadar kutsal olan  Kuran-ı Kerim  ve Dünya var oldukça  göklerden  inmeyecek Türk  Bayrağımızı size hediye ediyor, mutluluklar diliyorum ”dedi.
Aynı saatlerde başka düğünlere katılacağını belirten Başkan Kılınç,  Nikah töreninin ardından düğünden ayrıldı.
Gelin Ayşe  Yılmaz’ın babası Feyzullah Yılmaz  ile  Meriç’in  babası  Uğur Afyaoncu sahneye  çıkarak,  protokol üyelerine ve  tüm davetlilere  teşekkür ettiler.Kızını gelin etmenin duygusallaştırdığı her halinden belli olan, AK Parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, dünyayı etkisi altına alan korona virüsten  korunmak için kurallara herkesin uyması gerektiğine  vurgu yaparak; “sevinçler, mutluluklar paylaşıldıkça artar sizler bu gün buraya bizim mutluluğumuzu paylaşmaya geldiniz ayaklarınıza sağlık hepinize teşekkür ediyorum. Ancak sizin sağlığınız bizim mutluluğumuzdan daha önemli. Bu nedenle tedbirleri ve kuralları elden bırakmayalım. Oynamayalım, sosyal mesafemizi koruyalım.” Dedi.
Daha sonra Merkez Camii imamı Kerim Torun tarafından Kuran-ı kerim okundu.Düğünün  en özel  anlarını ise  Anamur  Stüdyo Artı Fotoğrafçılık  ölümsüzleştirdi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA