Öğretmenler Projelerini tanıttı

Öğretmenler Projelerini tanıttı

Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, okullarda devam eden ve yeni başlayan Erasmus projeleri, etiket alan eTwinning projeleri, GSB projeleri, Tübitak çalışmaları ( Teknofest, MebRobot ve İHA, 4006), 1 Okul 1 Ekol projeleri, Unesco ASPnet okulları hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Bu haber 2020-09-16 22:16:15 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

Kaymakam Mehmet Nuri Başaran, Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu, Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, proje öğretmenleri ve özel büro ekibi çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercanda, Anamur’daki okulların Türkiye de ve Avrupa genelinde çok iyi yerlerde olduklarını söyledi.
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Bulut ise projelerin uygulama alanları, amaçları ve bütçeleri konusunda katılımcılara genel bilgi paylaşımında bulundu.
 Sunumların sonunda Kaymakam Başaran ‘‘Pandemi süreciyle birlikte ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar doğrultusunda, eğitim-öğretim hizmetleri için geçerli olan alanlarda, öğrencilerin bilişsel, duygusal, psikomotor ve psikososyal  gelişimlerini destekleyici, sosyal öğrenme eksikliğini giderecek projelerin hazırlanması konusunda tüm eğitimcileri teşvik ediyoruz ve destekliyoruz’’ dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA