Türe “Tuğluoğlu’nun adını spor tesisine Belediye meclis kararı ile verdik’

Türe “Tuğluoğlu’nun adını spor tesisine Belediye meclis kararı ile verdik’

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe geçen hafta açılışı yapılan Lütfi Özdemir spor kompleksi içinde bir tesise adı verilen Anamur eski Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu konusunda bir açıklama yaptı.
Bu haber 2016-09-30 11:55:58 eklenmiş ve 34711 kez görüntülenmiştir.

Başkan Türe, Tuğluoğlu’nun görev yaptığı dört yıl içinde Anamur Belediye spor başta olmak üzere Anamurlu gençlerin sportif konularında yaptığı çalışmalar ve buna paralel olarak kardeş kent ilişkileri konusunda gösterdiği performans olarak hiçbir zaman unutulmayacağını söyledi.

Şu anda Mersin Emniyet müdürlüğü asayiş şube müdürü olarak görev yapan Fuat Tuğluoğlu için Anamurlu olup ta Anamur’a tek bir çivi çakmayan, Anamur için hiçbir şey yapmayan bazı kişilerin spor komleksine adının verilmesi nedeniyle yaptığı haksız eleştiriler konusunda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Türe şu ifadelere yer verdi.

Lütfi Özdemir ağabeyimizi hepimiz tanıyoruz, Kalınören mahallesinde adını verdiğimiz sosyal Kompleksimizin içinde bir spor tesisimiz var, Anamur’da dört yıl görev yapan ve Anamur’un sosyal ve toplumsal gelişmesine büyük katkılar sağlayan Anamur eski emniyet müdürü Fuat Tuğluoğlu’nun adını bir spor tesisine Belediye meclis kararı ile verdik.

Ben bu konuda biraz eleştiri aldım. Eleştirenlere baktığımız zaman belki Anamurludur ama Anamur’da yaşamayan Anamur’a hiç biri katkısı olmayanlar eleştiride bulunuyorlar. Sizler Anamur için ne yaptınız da Anamur için birçok çalışma yapan kişileri eleştiri hakkını nereden buluyorsunuz, biz burada şu noktaya parmak basmak istedik. Anamur’dan birçok bürokrat geçiyor. Kim Anamur için elini taşın altına koyduysa Anamur’un gelişmesi için çaba gösterdiyse Allah onlardan razı olsun, İşte bunlardan birisi de Fuat Tuğluoğlu’dur.

 Fuat Tugluoğlu Bey, şu anda Mersinde görev yapmaktadır ismini niye verdik, burada görev yaptığı 4 yıl boyunca çocukla çocuk, gençle genç, yaşlı ile yaşlı olan, Anamur Belediye spor için verdiği destek hiçbir zaman unutulmaz.  bir örnek vereyim,11 deplasman maçının hepsinde bulunan bir insan, hiçbir Anamurlu yoktur ki ben bile bazı deplasmanlara gitmiş değilim, bu kadar deplasman maçlarında Anamur belediye spor’u yalnız bırakmayan ve takımın başarısı için büyük destek veren bu isme bence spor tesislerinin adının verilmesi bir vefa örneğidir.

 Bunun yanı sıra Fuat Tuğluoğlu Bey sıcak sevecen halktın içinde bir emniyet müdürü olarak emniyet teşkilatını bizlere sevdirmiştir.

Onun döneminde asayiş olayları en aza inmiştir, Anamur gençliğine Futbol voleybol, basketbol sporlarını sevdirmiştir ve özendirmiştir.

Tuğluoğlu bey, Anamur’un kardeş kent ilişkileri konusuna da büyük destek vermiştir, Almanya’nın Bingen Kenti Emniyet müdürü ile kardeş emniyet müdürlüğü ilişkilerini kurmuş ve Anamur adını uluslararası platforma taşımıştır.

Şimdi oradan buradan eleştirenler mutlaka benim bu sözlerimi duyduktan sonra haksız bir eleştiri yaptıklarını anlayacaklardır.

Şunun mesajını veriyoruz. Anamur’a bürokrat olarak memur olarak gelip de sıcak koltuklarından kalkmadan çekip giden insanlar var, Tuğluoğlu bey Anamur için iyi bir örnektir.  Gece gündüz Anamurlularla birlikte spor, sosyal ve toplumsal gelişmeler için bizlere destek olan bir insandır. Anamur adına unutulmayacak katkılar veren bir insana vefa borcumuzu yerine getirmek için Büyük bir sosyal kompleksine içinde bulunan bir spor tesisine adını verdik,

Anamurlu olup ta, Anamur’da bir gün bile yaşamayanlar, Anamur’un geleceği için bir çivi bile çakmayanlar, Anamur adına ellerini bile taşın altına koymayanlar uzaklardan eleştiri yapma haklarına sahip değillerdir.”

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop