Gelecek Partisi, ilçe kongrelerine başlıyor

Gelecek Partisi, ilçe kongrelerine başlıyor

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, il genelinde teşkilatlanma çalışmalarının ilerlediğini belirterek, teşkilatlanması tamamlanan ilçelerde ilçe kongrelerinin tarihlerinin de netleştiğini kaydetti.
Bu haber 2020-09-08 23:18:07 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 

 

 

 

13 Aralık 2019 günü Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığı'nda kurulan Gelecek Partisi teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Mersin İl Başkanlığı’na da Hamit Karış’ı atayan Gelecek Partisi Genel Merkezi, Mersin’de Anamur, Akdeniz, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinin de kongre tarihlerini belirledi.
Buna göre, Gelecek Partisi’nde Yenişehir’de 16 Eylül Çarşamba, Akdeniz ve Toroslar’da 18 Eylül Cuma ve Anamur’da 19 Eylül Cumartesi olarak ilçe kongrelerinin tarihleri açıklandı.
Hamit  Karış “Mersin genelinde çalışmalarımız aralıksız sürüyor”
Kongre süreciyle ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, “Türkiye genelinde olduğu gibi Mersin’de de teşkilatlanma çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Mersin’de 4 ilçemizin kongre tarihi netleşti. Akdeniz, Anamur, Toroslar ve Yenişehir ilçemizde tamamlanan teşkilatlanma çalışmalarımız önümüzdeki günlerde diğer ilçelerimizin de katılımıyla Mersin’in ve ülkemizin gücüne güç katacağız” dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA