Tuba& Samet hayatlarını birleştirdi

Tuba& Samet hayatlarını birleştirdi

Anamur’un sevilen ailelerinden Emine-Kemal Şen çiftinin güzel kızları Tuba ile Kadriye-Mehmet Erentürk çiftinin oğlu Samet dünya evine girdi.
Bu haber 2020-09-05 10:44:49 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 

Covit-19 nedeniyle düğünlere kısıtlama geleceğini düşünerek, nikâh tarihlerini öne alan Tuba Şen-Samet Erentürk çiftinin nikahını Belediye Başkanı Hidayet Kılınç kıydı.
Aslıhan Motel’in sahilinde kıyılan nikahta genç çiftlere mutluluklar dileyen Başkan Kılınç,” Allah yuvanızdan huzuru,  birbirinize olan sevginizi  daim etsin. Dedi.
Aylar öncesinden çocukları için düğün hazırlığı yapan Şen ve Erentürk ailesi, İçişleri Bakanlığının Genelgesi ile toplu törenlere kısıtlama gelmesi nedeniyle, çocuklarının düğününü iptal etti.
Gelin  Tuba Şen’in babası  Kemal Şen, kızlarının  düğünü için aylar öncesinden hazırlık yaptıklarını  belirterek,”Önemli olan  çocuklarımızın mutluluğu, akrabalarımızın ve dostlarımızın katılmasını arzu ettiğimiz  düğünü  herkes gibi  bizde  iptal etmek zorunda kaldık. Çocuklarımızla  birlikte  ortak  karar  alarak,bir saatlik süre için  risk almak  istemedik.
Çocuklarımızın mutluluğunu ziyaretleriyle,  telefon açarak paylaşan herkese teşekkür ederim.” Dedi.
Çiftin  mutlu  gününün her karesini  Stüdyo ARTI  fotoğrafçılık  ölümsüzleştirdi.
Tuba& Samet çifti İstanbul’da yaşamlarını sürdürecekler.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA