MHP Anamur ilçe kongresi 12 Eylül’ de

MHP Anamur ilçe kongresi 12 Eylül’ de

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Kongresi 12 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek.
Bu haber 2020-09-04 10:47:59 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 

 

 

 

 

Tek adayla gidilecek olan kongrede  Adnan Gübbük  yenden  aday oldu.MHP Anamur ilçe Başkanı  Adnan Gübbük, MHP Anamur İlçe Kongresinin 12 Eylül Cumartesi günü Anamur Belediyesi Yıldız Düğün Salonunda yapılacağını belirtti
MHP İlçe Başkanı Gübbük, İlçe Kongremizde listesiyle birlikte yeniden aday olduğunu belirtti. Şuana kadar İlçe Teşkilatımıza adaylık için herhangi bir başvuru gelmediğini, gelirse partimiz bunu kesinlikle değerlendirecektir dedi.
İlçe Başkanı Gübbük, pandemi süreci nedeniyle Genel Merkezimizin aldığı kararlar doğrultusunda kongrenin hazirun listesinde isimleri olan delegelerle ve adaylarla yapılacağını belirtti. Kongre alanın dezenfekte edileceğini, delegelerin ve katılımcıların ateşlerinin ölçülüp maske dağıtılacağını belirterek sosyal mesafe kuralları uygulanacaktır dedi.Açıklamasında gündeme dair değerlendirmelerde de bulunan Gübbük, Ülkemizde içten ve dıştan başlatılan emperyalist devletlerin ayak oyunlarına karşı oldukça duyarlı olan MHP’nin değişmeyen politikası, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin veciz sözü  “ Önce Ülkem sonra partim, sonra ben” düsturudur.
Cumhur ittifakının elini zayıflatmak “2023 Lider Ülke Türkiye” hedefimize ulaşmak için, engelleme hesaplarını bozarak yolumuza devam ediyoruz.
Kongremiz birlik ve beraberlik içinde, partimize yakışır bir şekilde, Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda yapılacaktır dedi.
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA