CHP’lilerden Meclis sonrası istişare ziyareti

CHP’lilerden Meclis sonrası istişare ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Siyasi Koordinatör Erdal Karan, Anamur Belediye Meclis Üyeleri Ali Kubilay Erdal ve Umut Bulut, Meclis toplantısının ardından, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin’i ziyaret etti.
Bu haber 2020-09-03 11:12:27 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Mersin Büyükşehir  Belediyesi ve  Anamur Belediyesi’nin hizmetleri   hakkında sohbet eden Başkan Yardımcısı Çetin ve  CHP’li Meclis Üyeleri, halka hizmet vermenin  siyaset üstü tutulması  görüşünde hemfikir olduklarını söylediler.
CHP’li  Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erdal Karan,Büyükşehir Beleidyesi ile Anamur  Belediyesi’nin  güçlü bir diyaloğla, Anamur’a  hizmet vermesinden yana olduklarını  belirterek,”  Büyükşehir  Beleidye Başkanımız  Vahap Seçer, gerçek anlamda Anamur’u önemsiyor. Hizmet anlamında talepler kimden giderse gitsin olumlu bakıyor. Mümkün olduğunda kısa sürede yerine getirilmesi için talimat veriyor. Önemli olan Anamur’un kalıcı hizmet alması.Bu konuda da bizde  hizmetlerin aciliyetine göre  raporlarımızı Belediye Başkanımız  Sayın Vahap Seçer ve ilgili daire başkanlarına  sunuyoruz.”dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin de,Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın,Anamur’a  hizmet vermek için yoğun bir çalışma içinde olduğuna  vurgu yaparak,” Hidayet Başkanımız  merkezi hükümette  taleplerini  rapor ederek destek alıyor.Anamur’umuz   huzurlu olduğu kadar  doğal dokusu ile de güzel ilçe.Hepimizin   amacı verdiğimiz hizmetlerle  sorunları çözülmüş ilçe olmasını  sağlamak”dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA