Anamur Gazeteciler Cemiyetinden Kaymakam Başaran’a ziyaret

Anamur Gazeteciler Cemiyetinden Kaymakam Başaran’a ziyaret

Anamur Gazeteciler Cemiyeti (AGC) yönetimi, Kaymakam Mehmet Nuri Başaran’ı ziyaret etti.
Bu haber 2020-09-03 11:08:08 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Cemiyet Başkanı Zümrüt Cömertler ve  yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Başaran’a görevinde başarılar diledi ve ilçedeki basın kuruluşlarını tanıttı. İlçenin sorunları, adım atılması gereken konular ve çözüm önerileriyle ilgili öneri ve görüşlerini dile getirdi.
Anamur’un,  doğal ve kültürel dokusu ve insanlarıyla güzel bir ile olduğunu ifade eden Kaymakam Başaran da, Anamur Gazetecilerle Anamur’un ihtiyaçları, sorunların çözümü adına yapılacak çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ile Anamur’a yapılabilecek hizmetler ile ilgili istişarelerde bulunduğunu belirten Kaymakam Mehmet Nuri Başaran, kurumlar arası güçlü diyaloğun önemli olduğunu söyledi.
Başaran, ”Büyükşehir Belediye Başkanımızla hem Anamur Belediye Başkanımızla diyaloglarımız gayet iyi. Anamur’u geliştirme, sorunları çözme adına yapılacak her türlü hizmette bize düşen desteği vermeye hazırız. Bu konuda kurumlar arası iletişimi geliştirerek hizmetlerin aksamadan hızlı bir şekilde devam etmesini istiyoruz. Anamur’da koordinasyonu sağlayarak sizlerin ve kamuoyunun bilgilenmesi noktasında basınla iş birliği içerisinde olacağız ”dedi.
Dünyayı etkisi altına alan  Covit-19  önlemleri ve denetimlere dikkat çeken Kaymakam Başaran, önlemlere uyulması konusunda tüm kurumlar ve vatandaşların uyum içinde olduğunu kaydetti.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA