Başaran:Sağlık İçin Hepimiz İçin Sahadayız

Başaran:Sağlık İçin Hepimiz İçin Sahadayız

Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran ve Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, sokağa indi vatandaşları maske ve sosyal mesafe konusunda uyardı.
Bu haber 2020-08-19 21:36:24 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

İçişleri Bakanlığının “Covid-19 Tedbirleri” konulu Genelgesi doğrultusunda;  Kaymakam Mehmet Nuri Başaran, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Jandarma Komutanı Savaş Cingöz, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Cem Adil, ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu, Esnaf Krd. ve Kef. Koop. Başkanı Ahmet Özdemir,Anamur Zabıta Müdürü Cüneyt Özdemir,  Kurum Müdürleri,  Muhtarlar,  Denetim Komisyonu ve diğer üyeleri ile "Sağlık İçin Hepimiz İçin" bilincinin ilçemizdeki seyrini takip ve teşvik amacıyla, iş ve yaşam alanlarını kapsayacak şekilde yoğun denetimler gerçekleştirilmeye devam ediyor.
Ülkemiz genelinde, tüm il ve ilçelerde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen denetimler kapsamında; “Kontrollü Sosyal Hayat” döneminde öne çıkan üç temel unsur olan “Maske, Mesafe, Temizlik” kuralları denetlendi; değerli vatandaşlarımıza rehberlik edici bilgi paylaşımında bulunuldu.
COVİT-19 Salgın Mücadelesi için toplandılar
Öte yandan Covid-19 Salgınıyla Mücadelede İzolasyon Tedbirleri Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi
Kaymakam Mehmet Nuri Başaran başkanlığında “Covid-19 salgınıyla mücadelede izolasyon tedbirleri koordinasyon” toplantısı düzenlendi.
Kaymakam Mehmet Nuri Başaran başkanlığında düzenlenen toplantıya; Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Cem Adil,  Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç,  Jandarma Komutanı Savaş Cingöz,  İlçe Milli Müdürü İlyas Mercan,  İlçe Müftüsü Zeynal Abidin Çınar,  İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğü Vekili Pınar Kutlu katıldı.
Toplantıda, İlçe Salgın Denetim Merkezi ve evde izolasyona tabi tutulan Covid-19 tanılı ya da temaslı vatandaşlarımızın takipleri için mahalle denetim ekipleri oluşturularak alınacak diğer tedbirler ve yapılacak çalışmalar hakkında kararlar alındı,yapılan çalışmalar ve denetim sonuçları gözden geçirildi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA