MHP Milletvekillerinden Kılınç’a Ziyaret

MHP Milletvekillerinden Kılınç’a Ziyaret

MHP Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz Anamur’a gelerek bir dizi temaslarda bulundular.
Bu haber 2020-08-15 07:15:41 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 İlk olarak MHP İlçe Binasını ziyaret eden Vekiller Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz, İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bir süre istişarede bulundular. Yaklaşan İlçe Kongresi konusunun masaya yatırıldığı ziyarette. İlçe Kongresi hakkında  fikir alışverişinde bulundular.
Milletvekilleri Kılavuz ve Şimşek İlçe Teşkilatı ziyaretlerinin ardından İlçe Başkanı ve Yöneticileri ile birlikte Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı makamında ziyaret ettiler.
Anamur’da yapılan çalışmalar ve hizmet ihtiyaçları konusunun masaya yatırıldığı ziyarette, Vekiller Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz, Belediye Başkanı Kılınç’ı yaptığı çalışmalar konusunda tebrik ettiler ve Anamur’un ihtiyaçları konusunda her zaman ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler. Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüsle mücadele konusunda  ve Bölgemizde yapılan etkin ve başarılı mücadele konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
MHP Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek, Olcay Kılavuz, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve Yönetim Kurulu üyeleri Anamur’a yeni atanan İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA