Kaymakam Başaran maske denetimine çıktı

Kaymakam Başaran maske denetimine çıktı

Son günlerde ülke genelinde korona virüs vakalarında yeniden artışın başlaması üzerine harekete geçen Anamur Kaymakamlığı ilçe genelinde maske ve sosyal mesafe denetimini artırdı.
Bu haber 2020-08-12 10:04:46 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

Kaymakam Mehmet Nuri Başaran, başkanlığında yapılan denetimlerde iş yerleri ziyaret edilerek kurallara uyulup uyulmadığı kontrol edildi.
İçişleri Bakanlığının yayınladığı Genelge doğrultusunda  ‘’Sağlık İçin Hepimiz İçin’’  Mottosuyla  Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu,  Esnaf Krd. ve Kef. Koop. Başkanı Ahmet Özdemir,Komiser Namık Azgıt,  Anamur Zabıta Müdürü Cüneyt Özdemir, Kurum Müdürleri,  Muhtarlar ve Denetim Komisyonu ve diğer üyeleri ile birlikte korona virüsle mücadele (Covid-19 ) ilgili olarak mesafe, maske ve hijyen denetimleri gerçekleştirildi.
Denetimlerde esnaflar ve vatandaşlar ziyaret edilerek ‘’Maske’’,’’ Dezenfektan’’ ve ‘’Sosyal Mesafe’’ ile ilgili bilgiler verildi, Maskesi olmayan vatandaşlar ve esnaflara maske verildi, bu konuda hassas davranmaları ve dikkat etmeleri  önemle vurgulandı.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA