Başkan Kılınç:11 Yıllık Çile Sona Eriyor

Başkan Kılınç:11 Yıllık Çile Sona Eriyor

Anamur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent merkezinde ve köylerde ihmal edilen bölgelerde vatandaşların yol sorunlarını çözmeye devam ediyor.
Bu haber 2020-08-08 11:29:17 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Zenginleştirilen  araç parkı ve arttırılan personel sayısı ile aynı anda birçok noktada çalışma gerçekleştiren ekipler, bir taraftan asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
Çalışmalarda önceliği uzun yıllardır çözülmeyen ve aciliyeti bulunan işlere verdiklerini belirten Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, kentin birçok noktasında hizmet verdiklerini ifade ederek : ‘’Akarca Mahallesi Abdulkadir Bulut Sokağı’nda bulunan ve vatandaşlarımızın ısrarlı talebine rağmen 11 yıldır açılmayan yol için, geçtiğimiz günlerde iş makinesi envanterimize dahil ettiğimiz yeni ekskavatörümüzü çalıştırdık. Mahallede bulunan vatandaşlarımız iş makinemizi kurban keserek karşıladılar. İnşallah kısa süre içerisinde buradaki çalışmayı sonlandırarak vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermeyi hedefliyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana hibe ve satın alma yolu ile belediyemize kazandırdığımız 30 araç sayesinde şu anda 10 farklı noktada alt yapı – üst yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sıcakların iyice arttığı bu günlerde güneşin altında özveri ile çalışarak fedakârca hizmet eden Fen İşleri Müdürlüğümüze ve çalışan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.’’ dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA