“Yol Değil, kayak Pisti

“Yol Değil, kayak Pisti

Kırsal kesimden başlayan yol çalışmalarına ilçe merkezinde devam eden Anamur Belediyesi, İskele Mahallesindeki yol asfaltlama ve ıslah çalışmalarının ardından, Fatih ve Ören Mahallelerinde yapılan çalışmayla vatandaşlar yazın tozdan kış mevsiminde çamurdan kurtuldular.
Bu haber 2020-08-04 09:45:25 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

Kırsal kesimden başlayan yol çalışmalarına ilçe merkezinde devam eden Anamur Belediyesi, İskele Mahallesindeki yol asfaltlama  ve ıslah çalışmalarının  ardından, Fatih  ve  Ören Mahallelerinde  yapılan çalışmayla  vatandaşlar  yazın tozdan kış mevsiminde  çamurdan kurtuldular.
PİST GİBİ YOL
Mahalle  sakinleri,yapılmadan yapılan yolun kullanılamadığını söyleyerek belediye   Başkanı  Hidayet  Kılınç’a  yol taleplerini  ilettiler.
Mahalle sakinleri  “ Belediye Başkanı Hidayet  Kılınç’tan yol istedik 3-4 senedir   çektiğimiz  sıkıntı  sona erdi. Yolu yaptılar ama yol değil, kayak pisti yaptılar.
Dere ıslahı ve kanalizasyon çalışması nedeniyle yaklaşık 3,4 yıldır perişan bir vaziyette olan (yazın toz toprak, kış aylarında )çamurdan perişan olan Yakamoz, Kardelen ve Güzel Kent sitelerinin yolu Anamur Belediyesi tarafından yapılarak hizmete açıldı.
Başkan  ve fen işleri  ekibine   yıllardır  kanayan yaramız haline gelen  yol  sorunumuzu  ortadan  kaldırdıkları için teşekkür ederiz” Şeklinde konuştular.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA