Kaymakam Başaran, Göreve Başladı

Kaymakam Başaran, Göreve Başladı

Anamur Kaymakam ’lığına atanan Mehmet Nuri Başaran görevine başladı.
Bu haber 2020-07-30 14:07:39 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Göreve  başlamasının ilk gününde  Kaymakamlık  resmi internet  sitesinden  mesaj  yayınlayan  Kaymakam Başaran;
 “2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile atanmış olduğum Anamur Kaymakamlığı görevine 30 Temmuz 2020 tarihi itibari ile başlamış bulunuyorum.
Vatandaş odaklı kamu hizmet anlayışının bir gereği olarak vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti vermenin çabası içinde olacağımız bu hizmet döneminde tüm kamu çalışanlarından açıklık (şeffaflık), hesap verebilir ve özverili çalışma bekliyorum.
Daha iyi, daha güzel ve daha müreffeh Bir Anamur için birlikte çalışacağız. Anamurun aydınlık geleceğini beraber imar ve inşa edeceğiz. Onun için güvenlik birimlerinden, yerel yönetim birimlerine, sağlık birimlerinden, eğitim birimlerine, tarım ve orman birimlerinden, mali ve iktisadi birimleri, din hizmetlerinden, Sosyal hizmetler ve sosyal yardımlaşma birimlerine, nüfus hizmetlerinden ,tapu kadastro birimlerine kadar kamu hizmeti sunan tüm kamu kurum ve kuruluşlarının desteklerini ihtiyacımız olduğu gibi siyasi parti teşkilatlarımızın, sivil toplum örgütlerinin, basın mensuplarının, özel sektör kuruluşlarının ve Anamurluyum diyen, Anamur’un geleceği için hayali olan  tüm vatandaşlarımızın desteğini ve katkılarına da ihtiyacımız vardır.
Herkesin kendi kapısını süpürme duyarlılığı ile başlayacağı bu hizmet döneminde hep birlikte çalışacağız ve başaracağız” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA