Yeşim & Ender masal gibi düğünle dünya evine girdi

Yeşim & Ender masal gibi düğünle dünya evine girdi

Zehra-Halil Cep çifti ilk çocukları Yeşim’i gelin verdi…
Bu haber 2020-07-29 12:31:41 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Zehra-Halil Cep çiftinin ilk gözbebeği Yeşim, Mine-Recai Ekin çiftinin yakışıklı evladı Ender ile masal gibi düğün töreni ile dünya evine girdiler.
Düğünden  önce yapılan kına  gecesinde, gelin  Yeşim Cep’in   yakın arkadaşları  ve ailenin  gençleri  doyasıya  eğlenirken,  düğün yemeğine   çok sayıda  davetli  katıldı.
Ünlüselek tesislerinin bahçesinde gerçekleşen düğün törenine Cep ve Ekin Aileleri ile yakınlarının yanı sıra, Cumhurbaşkanlığı Denetleme  Kurulu Başkanı Yunus Arınç,Serik  Kaymakamı  Mehmet Kurdoğlu ve Eşi,  Belediye  Başkanı  Hidayet Kılınç, Emniyet Müdürü  Ertuğrul Ekici ve Eşi,AK Parti  Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’nun danışmanı Cemal Ergenç, Derya  Otomotiv Şirket Yöneticisi  Hasan Kış,Ordu Erçallar Holding Yönetim Kurulu Başkanı  Nurhan Erçal,Anamur ve  Anamur dışından  iş ve siyaset dünyasından sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine kadar çok sayıda davetli misafir katıldı.
Canlı müzik başlayan, davetlilerin doyasıya eğlendiği düğün töreni Yeşim ve Ender çiftinin salona gelmesi ile hareketlendi. İlk danslarını yapan genç çift düğün törenine katılan davetliler eşliğinde doyasıya eğlendiler.
Gece boyunca kızları Yeşim’i evlendirmenin heyecanını yaşayan Zehra-Halil Cep çifti,  konuklarla yakından ilgilenerek  örnek ev sahipliği  yaptılar.
Düğün töreninde Yeşim ve Ender Ekin çifti mutluluklarını aileleri, sevenleri ve davetliler ile paylaştılar.             
Bu güzel ve özel günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiklerini belirten gelinin babası Halil Cep, 'Mutluluklar, paylaşıldıkça artar. Biricik kızımızın düğün töreninde, Anamur ve Anamur dışından gelerek bizleri yalnız bırakmayan, telgraf ve çiçekleriyle yanımızda olan dostlarımıza çocuklarımız adına teşekkür ediyorum' dedi.


 

 


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA