Başkan Yardımcısı Tuğrul;”Basın Halkın Müşterek sesidir”

Başkan Yardımcısı Tuğrul;”Basın Halkın Müşterek sesidir”

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul gazete ofislerini ziyaret etti.
Bu haber 2020-07-24 21:20:25 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Ziyaretinde, Yerel ve  Ulusal Basın   mensuplarıyla   sohbet eden Belediye  Başkan Yardımcısı  Mehmet Tuğrul;”Basın Halkın Müşterek sesidir. Halkın doğru,şeffaf ve objektif bir şekilde haber almasında basın birinci güçtür.
Basının gücü Milletin gücüdür. Gazetecilik, Kamu adına gerçekleri araştırmak ve doğru haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleğidir.24 Temmuzu ülkemizde her yıl, Gazeteciler ve Basın Bayramı olarak kutluyoruz. Ülkemizdeki ,Dünyamızdaki, İlçemizdeki gelişmeleri özgür, tarafsız  ve objektif bir şekilde haber alma noktasında önemli bir görev icra ediyorsunuz; Gününüz kutlu olsun" dedi.
Tuğrul,”İlçenin  gelişmesinde, Anamur Halkını aydınlatarak büyük katkı sağladığınızın farkındayız .Mahalli basının imkansızlıklar içinde bin bir zorlukla görevini  ifa ettiğini de biliyoruz. Ama şunu da bilmenizi isterim ki, Belediyemiz her türlü sorununuzda sizinledir.”şeklinde  konuştu.
Doğru bilgiyi hızlı ve tarafsız bir şekilde halka ulaştıran, üzerine  düşen  görevi layıkıyla yerine getiren yerel ,ulusal bütün basın mensuplarına şükranlarımı sunuyorum diyen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul, "Tüm Basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve basın Bayramını Belediye Başkanı Sayın Hidayet Kılınç ve Belediye Personelim adına en içten duygularımla kutluyor, başarılar diliyorum" diye konuştu.
Anamur Gazeteciler  Cemiyeti Başkanı Zümrüt  Cömertler de  ziyaretleri nedeniyle  Başkan Yardımcısı  Mehmet Tuğrul’a teşekkür  ederek, gerek ulusal gerekse yerel basın  çalışanlarının, hiçbir  gücün  etkisinde kalmadan kimseye  yandaş   olmadan, doğruları  haber  yapmaları   dileğinde  bulundu.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA