Anamur Öğretmenevinin yıldızı eksik…

Anamur Öğretmenevinin yıldızı eksik…

Anamur’da eğitimcilerin yanı sıra kamu görevlileri ve vatandaşlara da hizmet sunan Öğretmenevi, konforuyla 5 yıldızlı oteli aratmıyor.
Bu haber 2020-07-20 11:35:21 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -


Yaz mevsimiyle birlikte yoğun talep gören Anamur Öğretmenevi, 60 yatak kapasiteli 27 odası,restoran,lokal, çok amaçlı  salonuyla ve   bahçesinde yapılan düzenlemeyle yıldızlı otelleri aratmayacak ölçüde görsel güzelliğe kavuştu.  
Geçtiğimiz yıllarda yenilenen yüzüyle ilçeye yakışır hale gelen Öğretmenevinin Resepsiyonu, otel odaları, tuvaletleri, merdiven zeminleri ve korkulukları yenilenerek modern hale getirilen Öğretmenevinde, fiziki değişikliklerden dolayı otel müşterilerinde artış olduğu gözlendi.
Her kesimin tercih ettiği bir sosyal tesis konumuna gelen Anamur Öğretmenevi müdürü Süleyman Doğan ve Müdür yardımcılarının titiz çalışmaları ile her gün üç öğün Tabldot, alakart yemek sunumları,  alkolsüz her türlü soğuk ve sıcak içecekler profesyonel görevliler tarafından servis ediliyor.
Anamur Öğretmenevi ve ASO Müdürü Süleyman Doğan; Öğretmenevinin sadece öğretmenlere değil, diğer kamu personellerine ve  tüm vatandaşlara de hizmet ettiğini  söyledi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA