Kahvecioğlu:il başkanımız ile omuz omuza çalışacağız

Kahvecioğlu:il başkanımız ile omuz omuza çalışacağız

İYİ Parti Mersin 2. Olağan İl Kongresinde önceki dönem il başkanı Mehmet Dutar tek aday olarak çıktığı seçimde yeniden Mersin İl Başkanı oldu.
Bu haber 2020-07-13 22:41:05 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -
Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılan kongreye  iyi Parti İzmir Milletvekili ve TBMM Grup Başkan Vekili  Musavat Dervişoğlu, Mersin Milletvekilleri Zeki Hakan Sıdalı  ve  Behiç Çelik, Mersin Büyükşehir  eski Belediye Başkanı ve Parti genel idare kurulu üyesi Burhanettin  Kocamaz, Anamur  eski  Belediye  Başkanı  Mehmet Türe,İlçe Başkanları ve  Yönetim Kurulu Üyeleri,Kadın ve Gençlik Kolları  Başkanları ile çok sayıda  partili  katıldı.
Mersin Büyükşehir  Belediye  Başkanı   Vahap Seçer ve çok sayıda davetlinin  katıldığı  kongrenin   divan başkanlığını Mehmet Arslan'ın yaptı.
Genel  Başkan  Meral Akşener’in mesajının okunmasının  ardından  konuşma yapan   İl Başkan Dutar,kendisine  yol arkadaşlığı yapan   il ve ilçe  yöneticilerine, kadın ve gençlik kolları  ile  partililerine  teşekkür ederek, iktidar yürüyüşünü Mersinden başlattıklarını  söyledi.
Anamur  eski Belediye  Başkanı Mehmet Türe ve Jeoloji  Mühendisi  Murat  Bahadır  Toslak  İl Yönetiminde  görev alırken, Anamur İlçe Başkanı Osman  Kahvecioğlu, Parti ilçe sekreteri Salih Kutlu ile Mehmet Türe  üst kurul delegeliklerine  seçildiler.Kongreye,  Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu  ve  Yönetim Kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları, Bozyazı ilçe Başkanı  Sezai  Hasdeniz,yönetim kurulu üyeleri, kadın ve  gençlik kolları  başkanları, ülke gündemi ile ilgili  partililerle  sohbet  ettiler.
İlçe  Başkanı  Kahvecioğlu; ”Kongremizin Yerelde ve Genelde İktidara yürüyüşümüze vesile olmasını diliyorum. il başkanı Mehmet  Dutar  ve tüm yöneticilerimize başarılar temenni ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi’nin Liderliğinde, İl Başkanımız Mehmet Dutar ile yanyana, omuz omuza daha çok çalışacağız.” Dedi. 
 
 
 
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA