Yardım Kolileri Güvenli Ellere Teslim Edildi

Yardım Kolileri Güvenli Ellere Teslim Edildi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in üzerinde hassasiyetle durduğu ve siyasi ayrım gözetmeksizin Ramazan Bayramında ihtiyaç sahiplerine dağıtılan gıda kolileri, bu kez pandemi sürecinde de ihtiyaç sahiplerine ulaşacak.
Bu haber 2020-07-13 22:36:30 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

 

 Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ve Anamur Şube Müdürlüğü’nün organizasyonu ile  Anamur’a  getirilen   gıda kolileri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi  Anamur  sorumlusu İlhan Pınar  tarafından,

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Anamur Şube Başkanı Hafize Evin’e teslim edildi.
Dernek  çalışma ofisinde gıda kolilerini  teslim alan  Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Anamur Şube  Başkanı Hafize Evin,  Mersin  Büyükşehir  Belediye Meclis Üyesi  Erdal  Karan’a, ihtiyaç sahiplerine  ulaştırmak  üzere   taleplerini  ilettiklerini  ifade ederek,”  Yardım Sevenler Derneği  olarak, hayırsever  iş  insanlarının  destekleri  ve hiçbir karşılık  beklemeden derneğimizde  gönüllü görev alan arkadaşlarımızın çabası ile ihtiyaç sahibi  ailelere ulaşmaya  gayret ediyoruz.
Özellikle koronavirüs ile mücadele ortamında oluşan olağanüstü konjonktür nedeniyle destek verdiğimiz ailelere yardım elimizi uzatmak istedik. Mersin Büyükşehir  Belediye  Meclis Üyesi  Erdal Karan ile iletişime geçerek talebimizi  ilettik. Kendisi  gerekli   görüşmeleri  yaparak  talebimizin karşılanmasını  sağladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap  Seçer’in şahsında,Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ve Anamur Şube Müdürlüğü  yetkililerine  teşekkür ederiz.”dedi.
 
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA