Kahvecioğlu; Hepimiz duyarlı olmalıyız

Kahvecioğlu; Hepimiz duyarlı olmalıyız

Anamur’da 4 kişilik bir ailede covit19 tespit edilmesi,ilçenin giriş çıkışlarında yapılan ve daha sonra ara verilen kontrolleri de yeniden gündeme getirdi.
Bu haber 2020-06-29 11:16:41 eklenmiş

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Khvecioğlu yazılı bir açıklama yaparak, Anamurluları ve yaz tatili nedeniyle ilçeye gelen tatilcilerin sosyal mesafe ve maske  takmaları  konusunda  hassas  olmalarını  istedi.
Kahvecioğlu yaptığı açıklamada;
“Maalesef İlçemiz Anamur da da 4 kişilik bir ailede coronavirüs(covid-19) testi pozitif çıkmıştır.Antep İlinde bir cenazeye katılan ailenin , buradan virüsü ilçemize taşıdığı tespit edilmiştir.Anamur İYİ Ailesi adına, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, ailenin bütün fertlerinin eski sağlıklarına biran önce kavuşmalarını diliyoruz.Bütün hemşerilerimizim daha dikkatli olmalarını, sosyal ve fiziki mesafeye uymalarını, maskelerini takarak sokağa çıkmalarını, suya sabuna dokunmaya ve dezenfektan kullanmaya devam etmelerini,Dolayısıyla kendilerini ve sevdiklerini coronavirüs illetinden korumak suretiyle meydana gelebilecek olumsuzluklardan ilçemizi korumaya gayret sarf etmelerini temenni ediyorum .
Pandemi sürecinin devam ettiği bu günlerde, Anamur’da yaşayan bütün vatandaşlarımızı tehlikeye atma lüksümüz yoktur.
01 haziranda yaptığımız basın açıklamasında ;
Bu güne kadar kendisini virüse karşı koruma sınavını başarıyla geçmiş olan Anamur’umuzun korunmasını yetkililerimizden talep etmiş ve halkımızı uyarmıştık.
Tekraren uyarıyoruz.
Başka illerden ve ilçelerden, ilçemize gelen vatandaşlarımızın, hem kendilerini, hem sevdiklerini ve hem de ANAMUR halkını tehlikeye atmaması için; İlçemizin yetkililerinden , şehir giriş çıkışlarında gerekli kontrollerin yapılmasının ve yaptırılmasının sağlanması, İlçemize giriş yapanların evlerinde kalmasının sağlanması hususunda gerekli tedbirleri almalarını,
Hemşerilerimizim de bu hususta hassasiyetle hareket etmek suretiyle süreci sağlıklı ve zayiatsız atlatmamıza katkı vermelerini temenni ediyoruz. “

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA