Efsane Yemekçilikte Korona Virüs Önlemi

Efsane Yemekçilikte Korona Virüs Önlemi

Öncelikli ilkeleri arasında doğru, dürüst ve temiz hizmet anlayışıyla hizmet veren Efsane Yemekçilik, korona virüs nedeniyle ara verdiği hizmetine,1 Haziran tarihinden itibaren başladı.
Bu haber 2020-06-19 12:08:50 eklenmiş

Anamur ve  Gazipaşa ilçelerinde   şubeleri bulunan  Efsane Yemekçilik, müşterilerinin  desteği ile hızlı ve planlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor.
Aile  şirketi olan Efsane  Yemekçilikte, işveren ve çalışanları,  işyerinde maske ve eldiven  takarak çalışmalarına  devam ediyor.
Yemekçilik  Şirketi  sahiplerinden Hasan Nuri Toksoy(Karambol Hasan)” Aşçılarımız ise mutlaka maske ve eldiven kullanarak yemeklerini yapıyorlar. Bulaşıkları da önce sirkeli suyla, daha sonra bulaşık makinesinde de 2 kere yıkanıyor. Sebzelerimizi ise önce havuzlara atıp sirkeli suyla yıkıyoruz." diye konuştu.
Efsane  Yemekçiliğin olmazsa olmazı  iş yeri  Emel  Toksoy ise,Efsane Yemekçiliği tercih edenlere  en hizmeti vermeyi amaçladıklarını belirterek, “ Müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini daima ön planda bulunduruyoruz. Toplu yemek organizasyonlarında kaliteden ödün vermeden ve özenle vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz.  Düğün, nişan, sünnet, cenaze ve mevlit gibi özel toplantılarda personellerimiz ile yemek servisi yapıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA