ERBAL’ın öğrencileri diplomalarını aldı

ERBAL’ın öğrencileri diplomalarını aldı

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde, 16 Mart'ta faaliyetlerine ara verilen okul öncesi özel eğitim kurumları, özel kreşler, gündüz bakımevleri ve çocuk kulüpleri, normalleşme kapsamında çocuk sesleri ile şenlenen Erbal Eğitim Kurumunda öğrenciler diplomalarını aldı.
Bu haber 2020-06-17 11:30:05 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Erbal Eğitim Kurumu Kurucu Müdiresi Suna Yılmaz Gök; önemli tedbirler aldıklarını söyledi.
Milli Eğitim Bakanlığının okullarda alınması gereken temizlik ve sağlık tedbirleri içeren bir genelgeye  harfiyen  uyduklarını ve buna göre her türlü tedbiri aldıklarını kaydeden Gök,normalleşme döneminde sosyal mesafe, hijyen ve maske gibi yeni kuralların, okul öncesi gruplarda uygulanması için bir dizi önlemler aldıklarına vurgu yaparak;” Kurumuzda  hijyene  her zaman  çok  dikkat  ediyorduk. Çocuklarımızın küçük yaşlarda hijyene dikkat etmelerini zaman zaman uygulamalı olarak gösterdik.
Bundan böyle de hijyen konusunda gösterdiğimiz hassasiyet daha fazla olacak. Kurumumuzda, öğrencinin sırası, yemek masası ve sandalyesi gibi tüm eşyasının kişiselleştirdik. Tüm kuralların personel ve öğretmenler için de uyguluyoruz. Dedi.
Erbal Etüt Merkezinde hazırlanan törende diplomalarını alan öğrenciler, uzun bir aradan sonra öğretmenleri ve arkadaşlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar.
Törende öğrencilerini tek tek tebrik eden Suna Yılmaz Gök, ”Ülkemizin geleceği olan, şimdinin çocukları ilerde farklı  mesleklerde  kariyer  sahibi olacaklar. Erbal eğitim kurumu olarak,  vatan ve milletine bağlı, topluma faydalı bireyler olmaları için küçük yaşlarda bu kavramları  öğretmeye  gayret ediyoruz.  Derslerindeki başarıları da artıları oluyor. “Diyerek, velilere  ve öğretmenlere  teşekkür  etti. Öğrencilere  başarılar diledi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA