Hayallerine Dinamik Vip Kurs Merkeziyle kavuşacaklar

Hayallerine Dinamik Vip Kurs Merkeziyle kavuşacaklar

Dinamik VİP Kurs Merkezi, Liseye Geçiş Sınavı(LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlanan öğrenciler hayallerine kavuşmak için çalışmalarına devam ediyor.
Bu haber 2020-06-12 13:45:25 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Anamur ve Bozyazı ilçelerinden Anamur Dinamik VİP kurs Merkezine gelen gençlerin, kurum girişinde ateşleri ölçülüyor, maske kontrolü yapılıyor, sosyal mesafeye dikkat etmeleri konusunda uyarlıyor.
Öğrenciler kurslardan memnun
Anamur Dinamik  VİP  Kurs Merkezinde,sıkı bir disiplin ve modern eğitim metotları ile sınavlara hazırlanan öğrenciler,  aldıkları  eğitimden çok memnun olduklarını dile getirerek, “Dersler çok verimli geçiyor. Hocalarımız gayet güzel anlatıyor. Kursların bize çok yararı oluyor.
Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) üzerineTest çözüyoruz pratik yapıyoruz. Hayallerimize  bir adım daha  yakınlaşmamızda büyük katkıları olan idareci ve öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.” Şeklinde konuşarak memnuniyetlerini dile getirdiler. 
9,10,11 ve 12’nci sınıflar için başlayacak olan yaz dersleri ve soru çözüm kampı kayıtlarının başladığını belirten rehber öğretmeni Gülşen  Kafesoğlu   Eski ise,sınırlı  sayıda   kontenjan  uygulaması ile  yaz kurslarının  29 Haziran’da başlayacağını  söyledi.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA