Başkan Kılınç Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Kılınç Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Belediye Başkan Yardımcıları ile Salı Pazarını ziyaret eden Başkan Kılınç, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi, taleplerini aldı.
Bu haber 2020-06-09 13:58:16 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Korona virüs salgını nedeniyle uzun süredir esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelemediğini belirten Belediye Başkanı Hidayet Kılınç sosyal izolasyon kurallarının normalleşme sürecine girmesi ile birlikte ziyaretlerini arttırarak vatandaşların sorunlarını bizzat yerinde tespit edeceğini ifade etti.
Koronavirüs salgını nedeniyle pazar yerlerinde uygulanan sosyal mesafe kurallarından dolayı işlerin düşüklüğünden yakınan esnaflara maske, mesafe ve hijyen kurallarını hatırlatan Başkan Kılınç:’’Şu ana kadar ilçemizde herhangi bir vaka görülmemişse bunun nedeni tüm vatandaşlarımızın devletimiz tarafından tavsiye edilen kurallara uygun davranmasıdır. Belediye olarak aldığımız tedbirler ve sizlerin yapılan uyarılara riayet etmeniz, ilçemiz Anamur’un hiç vaka görülmeyen kent olarak anılmasını sağlayacaktır. İnşallah bu süreç sona erdiğinde pazaryerlerimiz de pazarcılarımızda eski neşesine kavuşacaktır.’’ dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA