Sevgi Deryası Kreş’in çocuklarından sabah sporu

Sevgi Deryası Kreş’in çocuklarından sabah sporu

Sevgi Deryası Kreş Çocuk kulübü, yeni tip corona virüs (Covid-19) nedeniyle 16 Mart'ta ara verdikleri faaliyetlerine başladı.
Bu haber 2020-06-04 13:37:49 eklenmiş

Gerekli tüm tedbirleri alarak çocuklarla  buluşan kurum idareci ve  öğretmenleri, uzun bir aradan sonra  hasret giderdiler.Tatil süresince  kurumda  bakım yaptıklarını  belirten  Sevgi Deryası Gündüz Bakımevi  ve  Çocuk  Kulübü  Kurucu  Müdiresi  Gülşen Demir Tatar,”Gündüz Bakımevi ve çocuk kulübün olarak  sosyal   etkinliklerimize kadığımız  yerdn start verdik. Bakanlık, kurumlarda çocukların, öğretmenlerin, velilerin ve toplumun sağlığı için hijyen ile ilgili uyulması gereken kuralları belirledi ve ilgililerle paylaştı. Biz de  Bakanlığın açıkladığı  tüm kurallara  harfiyen  uyuyoruz. Çocuklarımızı velilerimizden teslim alırken  gösterdiğimiz  özen gün içinde de  devam ediyor.
Velilerimiz, çocuklarına çocuklarımız gibi bakacağımızdan emin olabilirler.”diyerek, çocukların güvenli  ortamda  güvenilir ellerde  olduğunu  söyledi.
Eğitim molasında  bahçede  yapılan düzenlemeyi  beğenen  minik öğrenciler  sosyal mesafeyi  koruyarak sabah sporu yaptılar.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA