Ünlüselek’de Hazırlıklar Tamam…

Ünlüselek’de Hazırlıklar Tamam…

Anamur’da faaliyet gösteren restoran ve lokantalarda korona virüse karşı önlem alınıyor. Korona virüse karşı önlem alan Ünlüselek Turistik Tesisi, çalışanların ve müşterilerin sağlığını düşünerek, olası olumsuzluklara karşı önlemlerini artırdı.
Bu haber 2020-06-01 10:55:38 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Konaklama,  restoran, havuz, bahçe ve  diğer  ortak kullanım  alanları, sürekli dezenfekte edilirken, bulaşıklar sirkeli suda bekletilip, 90 derecelik suda yıkanıyor, Korona virüse karşı önlemleri üst seviyeye çıkaran iş yerlerindeki garsonlar, maske ve eldiven kullanarak müşterilere yemek servisi yapıyor.
İşletme sahiplerinden Uzay Ünlüselek,Virüs  olayından  önce de  hijyene  dikkat ettiklerini  belirterek; “Korona virüs  nedeniyle  daha  dikkatli   ve hassas  davranıyoruz.Bu nedenle   konaklama  odalarımızda  restoranımızda önlemleri  artırdık. Özellikle kapı kolları, çatal, bıçaklar, masalar, sandalyeleri dezenfekte etmeye dikkat ediyoruz. Müşterilerimize yemekleri servis ederken maske kullanıyoruz. Eldiven ve maske kullanmaya özen gösteriyoruz. Otel odalarında en üst seviyede önlem alıyoruz.” diye konuştu.
Geçtiğimiz  yıla  oranla  bu sezon  tatile çıkacakların sayısında  düşüş  olacağını  da belirten  Uzay  Ünlüselek, “ Tüm dünyayı etkisi altına  alan  virüs nedeniyle  iyi bir sezon  geçiremeyeceğiz. Yalnız biz değil büyük turizm  tesisleri  de aynı sıkıntıda. Dilerim bir an önce ülkemizde ve dünyada virüs belası  son bulur, insanlar normal  yaşamına  devam eder.” Dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA