Belediye temizlik ekiplerinden sahil temizliği

Belediye temizlik ekiplerinden sahil temizliği

1 Haziran tarihinden itibaren normal yaşama adım atan Anamur’da turistik tesisler birer, birer açılışını yaparken, Plajların bulunduğu kıyı kesimi Anamur Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından baştan aşağıya temizleniyor.
Bu haber 2020-06-01 10:06:40 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Belediye  Temizlik İlleri  ekipleri,yaz mevsimini Anamur’da geçiren tatilciler ve yazlık evleri bulunan yazlıkçıların yavaş, yavaş Anamur’a gelmesine paralel olarak Anamur’un turizm bölgesi olan iskele mevkiinde genel temizlik ve ilaçlama çalışmasına  devam  ediyor.
Kış mevsiminde 60 bin nüfusa sahip olan Anamur’un yaz mevsiminde nüfusu 200 bin’e yaklaşıyor. Kaymakamlık, Anamur Belediyesi ve Sağlık Müdürlüğü kentte önemli önlemler alarak yazlıkçıları ve tatilcileri maske ve sosyal mesafe konusunda Anamur’a gelenleri uyarıyor.
Anamur Belediyesi Temizlik ekipleri Mamure kalesi ile Anemurion antik kentine kadar uzanan 17 kilometrelik sahil bandını baştan aşağıya temizleyerek Türkiye’nin en temiz denizi arasında yer alan Anamur kıyılarını yaz mevsimine hazırlıyor.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA