CHP Heyetinden, İYİ Partiye Nezaket Ziyareti..

CHP Heyetinden, İYİ Partiye Nezaket Ziyareti..

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Medine Tunç ve Gençlik Kolları Başkanı Murat Ceylan,İYİ Parti Anamur İlçe Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.
Bu haber 2020-05-30 11:33:21 eklenmiş
CHP  heyeti, İYİ Parti  İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, Yönetim Kurulun Üyeleri,Kadın Kolları  Başkanı Fatma Özaltun, Gençlik Kolları Başkanı  Mesut Bal  tarafından karşılandı.
 Ziyaretle ilgili açıklama yapan İYİ Parti Anamur ilçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, “Türkiye’nin dünü , bu günü ve yarını, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin İlçemizdeki çalışmaları, Millet İttifakı bileşenleri; CHP , İYİ Parti, Saadet Partisi ve DP  İlçemiz, İlimiz ve ülkemizin geleceği üzerindeki etkileri ve Millet İttifakı’nın geleceği üzerinde çok verimli geçen bir sohbetimiz oldu.
Birlik ve beraberliğimizin ilçemizde de tam anlamıyla yaşatılması ve hayata geçirilmesi , ilçemizin bütün kesimlerinin problemlerinin tespiti ve çözüm önerileri üzerinde görüş birliğine,
Coronavirüs sonrası normal süreçte yapabileceğimiz ortak çalışmalarımız üzerinde birlikte hareket etme kararı aldık. Bu nazik ve anlamlı ziyaretleri ve Millet İttifakı’nın ruhuna uygun birlikte hareket etme düşünceleri dolayısıyla;
CHP Anamur İlçe Başkan  Durmuş Deniz’e, CHP Anamur Kadın Kolları Başkanı Medine Tunç’a , CHP Anamur Gençlik Kolları Başkanı Murat Can Ceylan’a  ve tüm CHP Anamur İlçe Örgütüne ziyaretleri nedeniyle  teşekkür ederim.”dedi.
CHP  İlçe  Başkanı  Durmuş deniz ise, “Corona  Virüs nedeniyle  gerçekleştirilemeyen Bayram ziyareti  yaptıklarını  belirterek, samimi bir ortamda dostça, ülke gündemiyle  ilgili sohbet  ettik. İYİ Parti  İlçe Başkanı  Osman Kahvecioğlu’nun  şahsında, tüm İYİ Parti ailesine  misafirperverlikleri  için  CHP örgütü  adına teşekkür ederim” diye  konuştu.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA