CHP Kadın Kolları Seçer’in, bayram armağanı ulaştırdı

CHP Kadın Kolları Seçer’in, bayram armağanı ulaştırdı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle 4 günlük sokağa çıkma yasağı ilan edilen Ramazan Bayramında çocukları şekersiz bırakmadı.
Bu haber 2020-05-27 11:14:55 eklenmiş

Anamur’da da bayram öncesinde kapı kapı dolaşan CHP Kadın Kolları Başkanı Medine Tunç ve Gençlik Kolları gençleri, Mersin Büyükşehişr Belediye Başkanı Vahap Seçer’in selam ve sevgilerini ilerek çocuklara bayram şekeri ve çay kupası armağan ettiler.
Anamur’da yayın yapan Gazetecileri de ziyaret eden CHP Anamur Kadın Kolları Başkanı Medine Tunç ise,”Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer’in Bayram armağanını Gazetecileri ofislerinde, çocukları ise evlerinde ziyaret ederek, Başkanımızın selam ve sevgilerini ileterek ulaştırdık. Çocuklar da  Vahap  amcamıza  bizleri  düşündüğü için teşekkür  ederiz  diyerek  mutlu olduklarını   söylediler. Onların gözlerindeki ışıltı, yüzlerindeki mutluluk elbette bizleri de mutlu etti. Dedi.
CHP İlçe  Başkanı  Durmuş  Deniz,Mersin  Büyükşehir  Belediye  Başkanı  Vahap Seçer’in, bayram  armağanını   evler tek tek ziyaret edilerek  çocuklara  ulaştırıldığını  söyledi.
CHP İlçe Başkanı Deniz,”Bu yıl dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan koronavirüs nedeniyle ekonomik  sıkıntı yaşayan  vatandaşlarımıza  Ramazan ayında  gıda kolisi dağıtımı  yapıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin gıda kolileri, Başkan  Vahap Seçer’in selamlarıyla, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Birlik ve dayanışmanın öne çıktığı dini bayramlarımızdan Ramazan Bayramında da yine  Büyükşehir  Belediye  Başkanımız  Vahap Seçer’in, armağanı selam ve sevgileriyle  çocuklara  zamanında  ulaştırıldı. Gazete ofisleri ziyaret edilerek,  Başkan  Seçer’in   selamları iletilerek  gazetecilerin bayramları  kutlandı.” Dedi.

 

GAZETECİLER  UNUTULMADI

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA