"Kapımız Esnafa Açık" protokolü imzalandı

"Kapımız Esnafa Açık" protokolü imzalandı

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Şekerbank Anamur Şubesi arasında, ”Esnafım Paketi Kredi” ile ilgili protokol imzalandı.
Bu haber 2020-05-15 18:59:09 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Oda Başkanı Ahmet Çetin ile Şekerbank müdürü Selim Selvi karşılıklı imzaların atıldığı protokolle, oda üyeleri Esnafım paketinden yararlanma imkanı bulacak.
Banka müdürü  Selim  Selvi,, çiftçinin ve Kobilerin her zaman yanında olan Şekerbank Esnafım Paketi İle 0.79 Faiz Oranı İle 3 Ay Ertelemeli 45 Bin TL Esnaf Destek Kredisi üç ay ertelemeli yeni bir kredi kampanyası olduğuna vurgu yaparak; ”Yeni başlatılan kampanya kapsamında uygulanacak olan faiz oranları; 3-12 ay vadeli esnaf destek kredisi kullanmak isteyenler için  aylık yüzde 0,79 13-24 ay vadeli esnaf destek kredisi kullanmak isteyenler için  aylık yüzde 89  25-36 ay vadeli esnaf destek kredisi kullanmak isteyenler için  aylık yüzde 0,99  37-60 ay vadeli esnaf destek kredisi kullanmak isteyenler için  aylık yüzde 1,09 olarak duyuruldu.  Düzenlenen kampanya kapsamında 3 aya kadar ödemesiz dönemli olmak üzere 60 ay vadeli olarak kullanılabilecek. Yine isteyen esnaflar ihtiyaç kredisi paketinin yanı sıra 5 bin lira limitli üreten kart ürününden yararlanabilecek.”  Diyerek kampanya hakkında bilgi verdi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin ise  oda üyelerinin, corona  virüs nedeniyle  zor günler geçirdiğini  belirterek Esnafım Paketi Kredisinden yararlanacağını belirterek, tüm esnaf ve sanatkarlara  hayırlı iş,bol  kazanç  diledi.
Şekerbank Şube müdürü Selvi’ye, Bankanın Anamur Şubesi esnaf işletme bankacılığı para çantası sorumlusu Alper Koçak ve Özgür Bahar eşlik etti.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA