Anamed Hastanesinde Covid-19 virüs tedbiri

Anamed Hastanesinde Covid-19 virüs tedbiri

Anamed Hastanesi idaresi yazılı bir açıklama yaparak, Covid-19 virüs’e karşı her türlü tedbirin alındığını duyurdu.
Bu haber 2020-04-29 20:44:17 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Hastaneden yapılan açıklamada  şu ifadelere  yer  verildi.
“Tüm dünyada görülen Covid-19 virüs salgını ile ilgili ülkemizde de gerekli önlemler alınmaktadır. Özellikle sağlık kurumlarımız bu konuda yoğun bir çalışma içindedirler. Ancak pandeminin dışında da tedavi edilmesi gereken acil vakalar kronik rahatsızlıklar, hayati tehlike oluşturan müdahaleyi gerektiren cerrahi ameliyat hizmetlerinin sunulmasında zorunluluktur.
Anamed Hastanesi olarak pandemi süresince gerekli tüm koruma tedbirleri alınmış olup, Covid -19 virüs tedavisinin dışındaki diğer tüm Acil, Poliklinik, Yoğun bakım ve cerrahi işlemler tam donanımlı hastanemizde, konusunda uzman personelimiz ile, sokağa çıkma yasağının olduğu günler dahil 7/24 hizmetimize devam etmekteyiz. Covid-19 virüsünün ülkemizde tespit edildiği günden bu güne kadarki bu süreçte 2850 Acil hasta müdahalesi, 6280 Poliklinik muayenesi, 1025 yatarak tedavi, 290 Cerrahi operasyon ve 75 yeni doğum ile bölgemizde hizmet vermekteyiz.
Her zaman olduğu gibi şimdi de, gerekli her türlü tedbiri almak suretiyle tüm branşlarımız da 7/24 sağlık hizmeti vermeye aralıksız devam etmekteyiz. Hangi yaşta olursanız olun tedavi müdahale gerektiren tüm sağlık ihtiyaçlarınız için, maskenizi takmak suretiyle hastanemize müracaat ediniz. Unutmayınız ki Her şey sağlıkla güzel.”

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA