Esnaf Odası Başkanı Çetin’den açıklama

Esnaf Odası Başkanı Çetin’den açıklama

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin,yazılı açıklama yaparak,sosyal medya üzerinden eleştiri yapanlara cevap verdi.
Bu haber 2020-04-20 10:54:05 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Çetin yaptığı  açıklamada  şu ifadelere  yer verdi:
“Kamuoyuna ve esnaflarımıza duyurulur.
Bazı sosyal medyada odamızın kapanan işyerleriyle ilgili hiçbir girişimde ve yardımda bulunmadığıyla ilgili yazılar yazılıp karalama kampanyası yapılmaktadır.
Biz oda olarak tüm çalışmalarımızı yaptık kapanan işyerlerini üst kuruluşlarımıza bildirdik. Oda olarak bizde yardım etmek isterdik, fakat yıllardır esnafımızın gözünde oda ne yapar para toplamaktan başka der ve oda aidatını ödemez, bu herkes için geçerli değildir bunu da buradan belirtmek isterim. Aidatları toplaya bilseydik şimdi kapalı olan esnaflarımıza 1000 TL yardım etsek güzel olmaz mıydı? Oda yönetimine geldiğimizden beri hiç birimiz maaş dahi almadan gönüllülük esasıyla odayı bu güne kadar yönettik ve yönetmeye devam edeceğiz.
Buradan benim şahsım ve yönetimim adına yazılıp çizilenlere sesleniyorum yaptıklarımızı hiçbir zaman çıkıp da şov için ne resim çektirdik, ne yazıp paylaştık, yeri geldiğinde esnafımız için yapılması gerekenleri çıktım basın önünde dile getirdim,  gerektirdiği takdirde yazdım gönderdim.

Bilinmesini isterim ki her zaman esnafımızın yanında olduğumu herkes bilsin, herkese bir telefon kadar yakın olduğumu tüm esnafım ve tüm Anamur halkı bilir.
Umut ediyorum ki bu kötü günler en kısa zamanda biter. Merkezi hükümetimizinde en kısa zamanda kapalı olan iş yapamayan (berber-kahvehane-lokanta-minibüsçü) tüm esnaflarımıza yardımcı olacağına eminim. Hepimizin Allah yardımcısı olsun.”

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YEREL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA