Anamur’da virüse karşı bir örnek proje

Anamur’da virüse karşı bir örnek proje

Korona Virüsüne önlemler kapsamında Anamur’da örnek bir projeye imza atıldı.
Bu haber 2020-04-14 06:14:29 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Tarım el ele vererek pandemi kaynaklı işsizlik sorununa çözüm amaçlı “vefa sosyal destek projesini” hayata geçirdi.
Proje kapsamında işsiz kalan ve çalışmak isteyen vatandaşlar Kılıç Tarım Bünyesin çalışmaya başladı.
Projeyi yakından takip eden ilçe protokolü ise bu gün çalışanları ziyaret etti.  Çalışanlarla yakından ilgilenen ilçe Kaymakamı İsmail Gültekin ve Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç çalışmalar hakkında bilgi alıp,  görüş alışverişinde bulundu.
Virüsle karşı her alanda savaşıyoruz diyen Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç “Anamur olarak Korona Virüsüne karşı kurumlarımız ve vatandaşlarımız işbirliği ile her alanda savaşımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamında Anamur olarak yine örnek bir projeye imza attık.
Belediyemiz, İlçe Kaymakamlığı,  Anamur Ticaret ve Sanayi ve Kılıç Tarım işbirliğiyle pandemi sebebiyle işsiz kalan vatandaşlarımızın işsizlik sorununu çözmek amacıyla “vefa sosyal destek projesini faaliyete geçirdik. Bu proje ile zor günler geçiren ülkemiz ve ilçemize her alan da olduğu gibi ekonomik alan da da destek olmayı hedefledik. Temennimiz en kısa zaman da bu günlerin sona ermesi.  Projemiz kapsamında işsiz kalan vatandaşlarımız ilgili kurumlarla iletişime geçerek, başvuruda bulunabiliyorlar. “ dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YEREL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA