Bozyazı’lı öğrenciler (bozyazi.dijitalegitim.net)te buluşuyor

Bozyazı’lı öğrenciler (bozyazi.dijitalegitim.net)te buluşuyor

Dr.Bahadırhan Karakoç (Başkan).Recep Kurtkaya (Platform Sözcüsü). Nazmi Toklu (Eğitimci),M. Kerim Akçoru (Firma Temsilcisi),Erkan Özateş (Eğitimci),Adem Veyis (Platform Üyesi) ve Celal Gülcan (Platform Üyesi) tarafından oluşturulan, Bozyazı Eğitim Platformu, korona virüsle mücadele kapsamında geliştirilen uzaktan eğitim programına önemli bir proje ile destek vermeye başladı.
Bu haber 2020-04-02 21:27:46 eklenmiş
Uzaktan eğitim programıyla ilgili  bilgi  paylaşımında bulunan Platform sözcüsü Recep  Kurtkaya; “Ülkemizin ve Dünya’nın halk arasında “korona” olarak bilinen Covid-19 virüsü sebebi ile evlerine kapanmak zorunda kaldığı bu günlerde her sorumluluk sahibi vatandaş gibi bizlerde nasıl faydalı olabileceğimizi, doğup büyüdüğümüz toprakların insanlarına nasıl katkı sunabileceğimizi düşündük.
Bilindiği gibi insan sağlığından sonra en önemli konu geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimidir.Devletimiz büyük ve güçlü bir devlettir. Diğer konularda olduğu gibi eğitim konusunda da etkin tedbirler almıştır. Okullarına gidemeyen, evlerinde devletimizin sunduğu imkanlarla eğitim ve öğretimlerine devam eden öğrenci kardeşlerimize katkı sunmak amacı ile Bozyazı Eğitim Platformu’nu gönül seferberliği ruhuyla kurduk.
Değerli Hemşerilerimiz, platform olarak amacımız evlatlarımızın eğitimine “Çorbada bizimde tuzumuz olsun” mantığıyla yardımcı olmaktır.
Bu amaçla konusunda uzman, mesleğinde yetkin üniversite de akademisyen hocalarımızın anlatımıyla, maliyeti tamamen platform üyelerimiz tarafından karşılanan ve öğrencilerimize “Tamamen ÜCRETSİZ” olarak internet üzerinden sunulacak Dijital Eğitim sistemini siz değerli hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Biliyoruz ve İnanıyoruz ki;
Devletimiz güçlüdür, Milletiyle birlikte her türlü güçlüğü yenecek kudrete sahiptir.
Aziz Türk milletinin evlatları olarak, Devlet Millet el-ele diyor, Bozyazı’mız da eğitim seferberliğini başlattık.” Diyerek,  Öğrencilerin bozyazi.dijitalegitim.netlinkini tıklayarak kayıt olabileceklerini söyledi.
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA