Başkan Kılınç,sokağa çıkmamaya özen gösterelim

Başkan Kılınç,sokağa çıkmamaya özen gösterelim

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç,sık sık açıklama yaparak, Anamur halkını ve Anamur dışından gelen vatandaşları mümkün olduğunca sokağa çıkmamaları konusunda uyarılarda bulundu.
Bu haber 2020-04-01 11:04:02 eklenmiş

Başkan Kılınç:

Değerli hemşerilerim,
KKTC'den ülkemize dönen 140 vatandaşımız 14 günlük karantina sürelerini kontrollü bir şekilde tamamlamaları amacıyla az evvel devletimiz tarafından tahsis edilen Ören Mahallesi'nde bulunan öğrenci yurduna getirilerek yerleştirilmiştir.
Yurda yerleştirilen vatandaşlarımızın tamamı ülkemize giriş yaptıkları andan itibaren sağlık kontrolünden geçirilmiş Corona Virüsü bulgusu başta olmak üzere herhangi bir sağlık sorununa rastlanmamıştır.
14 günlük karantina süresini kontrol altında ve sosyal izolasyon kurallarına uygun bir şekilde tamamlamaları şarttır.
Karantina altına alınan vatandaşlarımızın yurt binası dışarısına çıkması veya herhangi bir şekilde bulundukları alan dışında bir temasta bulunması söz konusu olmayacaktır.
Belediyemiz gerek yurt çevresinde, gerekse ilçemiz genelinde Corona Virüsü'ne yönelik önlemlerini 2 katına çıkartacak, halkımızın sağlığı için 24 saat esasına göre çalışmalarını aralıksız sürdürecektir.
Vatandaşlarımızdan ricam, kendilerini karantina altına almaları, sosyal izolasyon, hijyen ve kısıtlama kurallarına 2 kat daha fazla dikkat etmeleridir.”

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA