Belediye atölyesinde dikildi, Başkan Kılınç dağıttı

Belediye atölyesinde dikildi, Başkan Kılınç dağıttı

Anamur Belediyesi atölyesinde üretilen maskeler, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç tarafından vatandaşlara dağıtıldı.
Bu haber 2020-03-27 10:11:42 eklenmiş

Çavuşpınarı’ndan başlayarak, Bulvar Caddesinde devam edilen  maske  dağıtımına Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin vatandaşlarla  hem sohbet ettiler, hemde  maske vererek  uyarılarda  bulundu
 Vatandaşları sosyal medya hesabından  sürekli olarak uyaran, durumun ciddiyetine dikkat çeken  Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç “  Biz belediye olarak tedbirlerimizi üst seviyede tutuyoruz.  Cadde sokak bütün ilçeyi yıkadık, iş yerlerini dezenfekte çalışmalarımız devam ediyor.  Banka ATM’lerine dezenfekten yerleştirdik ve daha bir çok çalışmaya imza attık. Maske üretimi ve dağıtımı da bunlardan birisi. Maske üretim ve dağıtımımız, virüs belasından kurtulana kadar devam edecektir. “ dedi.
 Halkın da  büyük  taktirini toplayan proje kapsamın da Anamur’un farklı noktalarında her gün maske dağıtımı gerçekleşecek.  İsteyen vatandaşlar ise belediye hizmet binasından veya  Muşurup Sanat Sokağı’nda bulunan  Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü’nden tedarik edebilecek.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA